Спалах коронавірусу досі залишається надзвичайною ситуацією. ВООЗ попереджає що пандемія коронавірусу буде довготривалою.

 

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що спалах коронавірусу досі залишається надзвичайною ситуацією.

"Багато країн вважали, що вони подолали найгірше, але зараз борються з новими спалахами. Деякі з них, які були менш вражені в перші тижні, зараз стикаються зі зростаючим числом випадків інфікування і смертей. А деякі, в яких відразу були великі спалахи, взяли їх під контроль", - наголосив він.

Надзвичайний комітет рекомендував державам продовжувати мобілізацію сил для реагування на пандемію коронавірусу.

В Європі побоюються нового сплеску коронавірусу в період відпусток. Музеї поновили свою роботу зі значними обмеженнями  (фоторепортаж DW)

 

У масках і за записом

 

 

На початку липня, після чотиримісячної перерви, Лувр знову відкрився для відвідувачів. За правилами музею, потрібно на сайті заздалегідь забронювати час приходу, носити маску і дотримуватися дистанції в один метр. Деякі приміщення в Луврі поки закриті, а біля найпопулярніших шедеврів - роздільники для черг.

 

З вимірюванням температури

 

 

Вже 1 червня відкрилися Музеї Ватикану. Сюди пускають кожні 15 хвилин за попереднім онлайн-записом, який тимчасово зробили безкоштовним. Відвідувачам вимірюють температуру тіла: 37,5 - допустима межа для входу.

 

Фальстарт у Відні

 

 

У березні 2020 року в Відні відкрилася друга будівля музею Альбертіна. Приміщення, де можна побачити понад 60 тисяч робіт сучасних художників, через пандемію довелося закрити через день після відкриття. З червня музей знову приймає відвідувачів.

 

Боттічеллі на відстані

 

 

Галерея Уффіці у Флоренції приймає відвідувачів з 3 червня. Тепер подивитися на роботи Боттічеллі вийде після вимірювання температури тіла. Групові екскурсії - до 10 чоловік. Всіх просять дотримуватися дистанції в 1,8 метри і носити маски. Всередині можуть перебувати не більше 450 чоловік одночасно.

 

Відкрито з початку травня

 

 

Музей "Штедель" у Франкфурті-на-Майні відкрився ще на початку травня. Забронювати час відвідування можна як онлайн, так і в звичайних касах. Обов'язкове дотримання дистанції і носіння масок. До речі, ті, хто забув їх вдома, може купити респіратор на вході.