У Чернівцях триває XI Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. Не зважаючи на те, що він проходить онлайн, українські автори приїхали до Чернівців.

4 вересня у Чернівцях стартував XI Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. Зокрема відбулося офіційне відкриття фестивалю, поетичні читання та публічна розмова: «Культура та література як чинники розбудови громадянського суспільства в часи війни та кризи» за участі Сергія Жадана та Святослава Вакарчука, пише ІА АСС.

Також 5 вересня презентували каталог виставки «Шпаціруючи містом» чернівецького художника Броніслава Тутельмана на честь його 70-річчя. Опісля на вулиці О.Кобилянської відбулися автограф-сесії Юрія Андруховича, Сергія Жадана та Броніслава Тутельмана. 

 

 

Фетиваль Meridian Czernowitz триватиме ще 5 та 6 вересня.

Сьогодні відбудеться читання з нового роману Юрія Андруховича «Радіо Ніч» та презентація картини-обкладинки книжки (художник - Влодко Костирко) . Також 5 вересня заплановані прзенетації книг Тані Малярчук, Андрія Любки, Софії Андрухович та Юрія Іздрика.

Починаючи з 17:30 на вулиці Ольги Кобилянської біля пам'ятника (не) відомому поету заплановані автограф-сесії Юрія Іздрика, Андрія Любки та Софії Андрухович. Нагадаємо, що фестиваль Meridian Czernowitz цьогоріч пройде без фінансової підтримки місцевої влади.