Український оскарівський комітет оголосив учасників Національного відбору на вручення престижної кінопремії Оскар, повідомляє Суспільне.

 

"Оскарівський комітет України завершив прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію "Оскар" Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії "Міжнародний повнометражний фільм" від України", - повідомили у пресслужбі комітету.

У національному відборі візьмуть участь 3 кінострічки.

 

Атлантида, реж. Валентин Васянович

 

Історія, що відбувається у недалекому майбутньому, присвячена солдату-ветерану, який страждає на посттравматичний стресовий розлад і застряг у непридатній для життя Східній Україні.

 

 

 

Земля блакитна, ніби апельсин, реж. Ірина Цілик, Україна, Литва

 

У фільмі воєнні на сході України тривають шостий рік. У центрі сюжету - мати-одиначка Ганна та її четверо дітей. Історія показує життя під час війни, силу мистецтва у складних умовах та про те, як розповідати про війну художніми засобами.

 

 

 

Мої думки тихі, реж. Антоніо Лукіч, Україна

 

Історія розповідає як молодий звукорежисер фрілансер Вадим вирушає записати голоси закарпатських тварин, щоб переїхати з України в Канаду. Однак дорогу ускладнює те, що він має подорожувати з мамою.