Нью-йоркський театр заявив, що відновлення репетицій і вистав в даний час становить небезпеку.

 

Нью-йоркська Метрополітен-опера повідомила про «непросте» рішення повністю скасувати сезон 2020-2021 року у зв'язку з продовженням епідемії коронавірусу.


Театр повідомив, що це рішення ґрунтується на рекомендаціях органів охорони здоров'я і пояснюється небезпекою відновлення репетицій і вистав до «широкого застосування вакцини, формування колективного імунітету і до тих пір, поки носіння масок і соціальне дистанціювання більше не будуть медичною вимогою».

«Представники органів охорони здоров'я заявили, що це, ймовірно, відбудеться через п'ять-шість місяців після початку використання вакцини», - повідомила організація.

Генеральний менеджер Метрополітен-опера Пітер Гелб заявив AFP, що шановний театр очікує втратити в доходах щонайменше 154 мільйонів доларів, не дивлячись на скорочення витрат.

 

Генеральний менелжер Metropolitan Opera Пітер Гельб ( Peter Gelb)  повідомив про скасування сезону 2020-21 та амбітні мистецькі плани компанії щодо повернення в оперний театр у сезоні 2021-22.

 

 

 

Таким був анонс весняного сезону 2019 "Мет", який включає захоплюючі постановки "Травіата" Верді, "Тоска" Пуччіні, "Ріголетто" Верді та "Самсон та Даліла" Сен-Санса, де виступають найбільші співаки опери.