Японсько-французький дизайнер Кендзо Такада, засновник відомого бренду Kenzo, помер у віці 81 року від коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє французький телеканал BFMTV із посиланням на речника Такади.

Кензо Такада помер 4 жовтня в лікарні у французькому місті Нейї-сюр-Сен. 

 

 

Варто наголосити, що Кензо Такада - перший японський стиліст, який зарекомендував себе і прославився в Парижі. 1970 року він заснував будинок мод Kenzo, який випускав преміальні парфуми, одяг і аксесуари. 

 

 

Модельєр з Японії створив власне філософський напрямок в моді. Кутюр'є назвав його «номадизм». Суть цього погляду полягає в гармонії з природою і її законами, а також уміння помічати найпростіші і незначні радості життя.

У 1999 році Кензо став почесним лауреатом Американської Премії Миру (Time for Peace Award). Цієї нагороди дизайнер був удостоєний «За космополітичну кар'єру і стиль, який увібрав в себе відгомони самих різних культур і традицій».

1993 року модельєр продав бренд Kenzo французькій компанії LVMH, а за 6 років оголосив про завершення кар'єри дизайнера і працював лише в колаборації з іншими відомими брендами. Однак минулого року Кензо Такада зізнався про намір повернутись у модельну індустрію.