Королівська опера в Лондоні змушена виставити на торги картину Девіда Хокні, яка належить їй. За полотно сподіваються отримати близько 18 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 23 мільйонів доларів), що дозволить театру вижити в умовах кризи, викликаної пандемією коронаврусу, повідомляє The Guardian.

Полотно, яке збираються продати, це портрет Девіда Вебстера, який керував Королівської оперою протягом 25 років (з 1945 по 1970 роки). Опера отримала його у власність у 1970-х роках.

 

фото © Christie's  За картину сподіваються отримати близько 23 мільйонів доларів

 

Картину виставлять на торги аукціонного дому Christie's. Оціночна вартість полотна складає 11-18 мільйонів фунтів стерлінгів. Продаж картини - один з пунктів плану зі збереження театру під час коронакризи. Серед інших пунктів - скорочення штату і збір пожертвувань. Театр також має намір отримати позику від фонду екстреної допомоги мистецтву.

«Це дійсно складний виклик. Але ми повинні глянути в обличчя ситуації, з якою зіткнулися, і якщо ми зможемо вижити, ми повернемося до найму співробітників у майбутньому», - заявив виконавчий директор Королівської опери Алекс Бірд.