У неділю 29 листопада у Варшаві відбудеться фінал Дитячого Євробачення-2020, в якому під одинадцятим номером виступить представник від України Олександра Балабанова з піснею "Відкривай". Трансляція розпочнеться о 18:00 за київським часом, нагадує Суспільне.

 

Як зазначено на офіційному сайті Євробачення, до початку фінального конкурсу можна проголосувати за трьох виконавців, включно з представником своєї країни.

У зв'язку з пандемією коронавірусу цьогорічний конкурс відбудеться у змішаному форматі. Зокрема на сцені троє ведучих вестимуть фінальний концерт, утім всі виступи учасників транслюватимуться у запису.

Після показу виступів усіх 12-ти виконавців, глядачі ще раз матимуть змогу упродовж п'ятнадцяти хвилин проголосувати в онлайн-режимі за своїх фаворитів. Після цього бали від професійного журі й нараховані в результаті онлайн-голосування буде об'єднано і названо переможця конкурсу.

Глядачі телеканалів UA: ПЕРШИЙUA: КУЛЬТУРА, а також регіональних суспільних телеканалів (крім супутникових) можуть дивитися конкурс у прямому ефірі. Прихильники діджиталу зможуть подивитися Гранд-фінал на таких ресурсах: