Церемонію вручення премії «Греммі», яка повинна була відбутися 31 січня, перенесено через черговий спалах зараження СOVID-19 в Лос-Анджелесі. Про це у вівторок повідомили видання Rolling Stone і Variety.


Обидва видання з посиланням на кілька джерел повідомили, що церемонія вручення нагород за досягнення в музичній індустрії, може бути перенесено на березень. Організатор премії, Національна академія мистецтва і науки звукозапису, поки не відповіла на прохання прокоментувати це повідомлення.


У Лос-Анджелесі зараз спостерігається зростання госпіталізацій і смертності в зв'язку зі спалахом коронавірусу. Міська влада закрила тренажерні зали, перукарні і ресторани, закликавши жителів міста залишатися вдома.


В кінці минулого року організатори «Греммі» повідомили про плани зі зміни формату проведення щорічного шоу - в цьому році вручення премій пройде без участі публіки і без традиційного проходу зірок по червоній килимовій доріжці. Крім того, організатори збираються провести шоу на невеликому майданчику під відкритим небом, а не в традиційному місці вручення премій - концертному залі Staples Center в центрі Лос-Анджелеса.


Щорічна церемонія вручення премії «Оскар» була перенесена в минулому році з лютого на квітень через пандемію коронавірусу.