Втретє за час пандемії Ватиканські музеї закриваються для публіки.

 

Про це повідомляє РІСУ.

Дотримуючись заходів уряду щодо стримування пандемії COVID-19, папські колекції і вілли в Кастель Гандольфо будуть закриті з 15 березня до 6 квітня, тобто до дня закінчення терміну дії указу влади Італійської Республіки.

Призупинення стосується також «всіх заходів туристичного, музейного та культурного характеру в Папських віллах Кастель Гандольфо», повідомляється на сайті і в Instagram Ватиканських музеїв. Кошти за раніше придбані квитки будуть автоматично повернені.

Перший період закриття Папських колекцій, пов'язаний з пандемією COVID-19, тривав 84 дні: з 9 березня по 1 червня 2020 року,

Другий період призупинення публічних відвідувань - з 6 листопада 2020 по 1 лютого 2021 року - був найтривалішим з часів Другої світової війни.

 

 

Нагадаємо, з понеділка, 15 березня, у значній частині Італії запровадили третій локдаун, який діятиме до 6 квітня. Регіони із показником нових випадків зараження понад 250 на 100 тисяч населення за сім днів віднесли до найризикованішої "червоної" зони. Зараз це стосується приблизно трьох чвертей території країни включно з Римом та Міланом.