Організатори найбільших у світі фотоконкурсів Sony World Photography Awards назвали переможців одного з них - відкритого конкурсу - у різних категоріях. Ось вони.

 

 

Кlaus Lenzen (Німеччина) зробив свій знімок в одному з дюссельдорфських готелів. "Блакитне вікно" - так називається ця світлина. Категорія "Архітектура".

 

 

"Поцілуночок" - так назвав цей знімок фотограф Cristo Pihlamäe (Естонія). Категорія "Природа й живий світ".

 

 

 

"Син". Людмила Сабаніна (Росія). Сімейна та дитяча фотографка з Москви перемогла в категорії "Портрет".

 

 

Звичайно, цього року жодним чином не обійтися без фотографій, котрі ілюструють пандемію коронавірусної хвороби. "Дезінфекція" фотографа Dilek Uyar (Туреччина): працівник відділу охорони здоров'я муніципалітету Анкари на пероні одного з міських вокзалів. Категорія "Вулиця".

 

 

І все ж таки життя триває! "На пляжі" - фотографія Mariano Belmar Torrecilla (Іспанія). Знімок зроблено в місті Аліканте. Категорія "Lifestyle".

 

 

 

Ця фотографія Juan López Ruiz (Іспанія) пояснень не потребує. Хіба що, як уточнює автор світлини, блискавки б'ють у поле лаванди. Категорія "Пейзаж".

 

 

На знімку Khanh Phan (В'єтнам) - риба на гуртовому рибному ринку в місті Лонг-Хай. Категорія "Подорожі".

 

 

Marijo Maduna (Хорватія) зробила цей знімок на скелястому березі неподалік міста Дубровник і назвала його "Girl Power". Категорія "Емоції".

 

Передрук з DW