Інтерактивна карта володінь князів Острозьких тепер доступна для всіх охочих. Це діджитал-платформа для представлення культурної спадщини територіальних володінь князів Острозьких (XII-XVII ст.).

 

Інтерактивна карта - це ефективний та цікавий засіб для онлайн-мандрівки найцікавішими містами п'яти країн світу (України, Польщі, Білорусії, Литви та Словаччини), які колись належали княжому роду й до цього часу зберігають своє історичне надбання.

Вона стане в пригоді любителям мандрівок, які через карантинні обмеження не можуть активно подорожувати. Завдяки інтерактивній карті можна віртуально побувати у 15 містах, що входили до Острозького князівства, і спланувати собі майбутню реальну мандрівку. Проєкт реалізований за підтримки House of Europe.

 

За допомогою сучасних технологій, зокрема методу фотограмметрії, для віртуального музею оцифрували понад 20 автентичних експонатів XIV-XVII ст. Для створення однієї 3D-моделі робили від 400 до 1500 високоточних фотографій. Також відзняли 5 відео віртуальної реальності, які занурюють глядача в атмосферу міста й розповідають про історію та діяльність роду Острозьких.

Для втілення цифрового проєкту було створено живописну карту володінь князів Острозьких. Над нею працював київський художник Юрій Нікітін спільно з історичним консультантом проєкту Миколою Бендюком.

 

 

Усіх, хто цікавиться українською культурною спадщиною та шукає змістовний контент в інтерактивному форматі, запрошують стежити за проєктом на сторінці у Facebook, а також мандрувати шляхами князів Острозьких онлайн та офлайн.