Уряд Нідерландів підтвердив, що на конкурсі "Євробачення 2021" у Роттердамі можуть бути присутніми до 3,5 тисяч глядачів - за дотримання умов, що забезпечують здоров'я та безпеку вболівальників, преси та учасників.

 

Про це йдеться на офіційному сайтів організаторів фестивалю, повідомляє Суспільне.

"Максимум 3500 особам буде дозволено бути присутніми на арені Ахой, що становить приблизно 20% від її потужності. Квитки доступні лише для тих, хто успішно придбав квитки на шоу 2020 року - загальнодоступних продажів не буде", - йдеться у повідомленні.

 

Очікується, що всі відвідувачі конкурсу дотримуватимуться протоколу обмежень, встановлених урядом Нідерландів, зокрема:

  • усі відвідувачі повинні пред'явити негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше як за 24 годин до події;
  • глядачів просять пройти безкоштовний повторний тест через п'ять днів після проведення заходу;
  • перед виходом на конкурс до відвідувачів застосовуватися "сортування" за симптомами через спеціальний додаток - хто матиме симптоми хвороби, того проситимуть залишатися вдома;
  • аудиторія буде виключно сидячою, що обмежить кількість контактів;
  • також відвідувачів просять прибувати та відбувати на конкурс відповідно до часових інтервалів;
  • відвідувачі повинні носити маску.

Дозвіл на присутність глядачів привітав виконавчий керівник конкурсу "Євробачення" Мартін Остердал: "Ми раді, що нідерландська влада дозволила нам допустити глядачів на три живих шоу та шість генеральних репетицій у Роттердамі, з огляду на поточні обставини".

Організатори конкурсу додають, що на конкурсі у Роттердамі не очікують на велику кількість глядачів з-поза меж ЄС та ЄАВТ, а у разі їх приїзду - їх можуть все-таки відправити на карантин.