Британець після перегляду передачі про Робін Гуда вирішив відвідати Шервудський ліс і випадково виявив там стрілу, яка може бути пов'язана з лісовим героєм.

Про це розповідає The Sun.

За словами істориків, його знахідка може датуватися XII або XIII століттям. Це може бути легендарний приз, який, як кажуть, виграв переодягнений Робін на турнірі зі стрільби з лука, влаштованому шерифом Ноттінгема в якості пастки.

 

Чоловік, який виявив стрілу, розповів, що завжди вірив в Робін Гуда і він щасливий, що зміг стати частиною легенди.

"Я ніколи раніше не був в Шервудському лісі, але вирішив приїхати після перегляду передачі про Робін Гуда. Коли я приїхав, я пішов прогулятися і наткнувся на річку. У мене в машині були рибальські снасті з магнітом, тому я вирішив спробувати щастя. Я витягнув стрілу ", - говорить Куш Рей.

Артефакт - у якого немає затупленого краю, що вказує на те, що ним не стріляли - був виявлений днями і тепер буде відправлений на перевірку на справжність.

"Я вперше чую про середньовічну стрілу, знайдену так близько від того місця, де жив Робін Гуд", - прокоментувала знахідку Джемма Ховарт, старший менеджер сайту Центру для відвідувачів Шервудського лісу в Едвінстоу.