Музей воскових фігур Мадам Тюссо в Лондоні прибрав статуї принца Гаррі та його дружини Меган Маркл з експозиції членів королівської сім'ї в "зону Голлівуду".

 

Тепер їх фігури з воску перемістили з королівської експозиції й приєднали до інших знаменитостей, повідомляє Reuters.

 

Художники готують фігури британського принца  Гаррі та Меган, герцогині Сассекської, до їх нового місця в музеїі, Великобританія, 12 травня 2021. Мадам Тюссо Лондон / Фото  REUTERS

 

"Гаррі і Меган перемістили в нову зону для вечірок, щоб відобразити їх переїзд з Фрогмора в Голлівуд", - йдеться в заяві музею.

 

Фігури британського принца Гаррі та Меган Маркл стоять на новому місці в музеї мадам Тюссо в Лондоні, Великобританія, 12 травня 2021 / Фото  REUTERS


Американська акторка Меган Маркл та принц Гаррі, герцог Сассекський одружились у травні 2018 року. Їх первісток - Арчі Маунтбеттен-Віндзор, народився 6 травня 2019 року.

Згодом вони оголосили про намір скласти основні обов'язки, пов'язані з королівською сім'єю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 18 січня стало відомо, що вони більше не використовуватимуть свій королівський титул і не отримуватимуть фінансування на виконання королівських обов'язків.

Від 31 березня 2020 року подружжя припинило виконувати обов'язки членів королівської родини.