Гурт "Go_A", який цьогоріч представляв Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення", прибув з Нідерландів в міжнародний аеропорт "Бориспіль".

 

Як повідомляє кореспондент Суспільного, команду зустріли з квітами та під оплески.

 

 

 

 

Водночас, італійський рок-гурт Maneskin, який переміг на Євробаченні-2021, зізнався, що вболівав на конкурсі за представника від України - гурт Go-A. У соцмережах також сотні постів від користувачів на підтримку українських виконавців, пише ВВС.

На пресконференції за підсумками конкурсу соліст гурту-переможця Даміано Давид на запитання, хто був його фаворитом, заявив: "Україна. Неймовірно".

У соцмережах з'явилося відео, на якому представники Італії просять український гурт Go-A навчити їх пісні "Шум", з якою вони виступали на Євробаченні.

 

У Twitter європейці на захід від України також підтримують Go-A та зізнаються, що бажали їм перемоги.

 

"Моїм особистим фаворитом була Україна. Абсолютно блискуче поєднання традиційного фольку та похмурої електроніки", - пише HumourJail.

 

 

"На мою думку, Україна - єдина на весь конкурс, хто зробив справжній номер на Євробаченні, - пише Literal Gasbag. - Все інше варіювалось від пристойних до жахливих пісень, які ви потенційно могли б почути де завгодно".

 

"Україна отримала друге місце в телеголосуванні і мала найбільший розрив між телеголосуванням і балами журі. Я до біса зла на журі", - пише користувачка Маріса Ванзі.

 

"Україна цілковито пограбована голосуванням журі", - обурюється Марк Емлін Еванс.