У зв'язку з ослабленням в Європі обмежувальних заходів, пов'язаних з пандемією COVID-19, дирекція Art Basel в спеціальному листі підтвердила терміни проведення ярмарку в Базелі, який пройде з 20 по 26 вересня 2021 року.

 

Відвідувачі будуть допускатися на ярмарок за умови повної вакцинації і надання свіжого негативного результату тесту на COVID-19 або докази наявності достатньої кількості антитіл. Щоб уникнути надмірного скупчення публіки, кількість людей, що одночасно знаходяться на території ярмарку, буде скорочено на 20%, а час VIP-відкриття продовжено на один день.

Інші ярмарки, попередньо призначені на осінь (Expo Chicago або TEFAF в Маастріхті), були змушені відмовитися від проведення через тривалу невизначеність, пов'язану з міжнародними поїздками.


Проте Art Basel вирішив покластися на успіх нещодавнього ярмарку Art Basel Hong Kong, де було представлено більше ста галерей.

Найбільший в Азії ярмарок сучасного мистецтва Art Basel, який минулого року було відмінено через пандемію, відкрився в Гонконзі 19 травня. І вже в перші години під час відкриття для VIP-відвідувачів у нью-йоркській Lévy Gorvy gallery повідомили, що продали роботу американської художниці Джоан Мітчелл за $20 млн.

 

Джоан Мітчелл «12 Hawks at 3 O'Clock», 1962 / Фото: levygorvy.com

 

Тим, хто все-таки не зможе потрапити на швейцарську ярмарок Art Basel, обіцяно надійне віртуальне відвідування, включаючи VIP-огляди виставки в реальному часі, а також традиційні цифрові заходи в онлайн-залах для перегляду (online viewing rooms).

 

Джерело:marbeks.art