Поліція наклала арешт на будівлю на період досудового слідства по справі щодо самоуправства. Це забороняє проводити з будівлею будь-які дії, зокрема демонтаж, будівництво тощо. Про це повідомили у Telegram-каналі "Зберегти Квіти України", пише Суспільне.

 

"Вітаємо всіх з першим кроком. Зараз консультуємось з юристами на тему того, що можемо і не можемо робити далі", - також повідомили активісти.

Як розповіла Суспільному юристка приватного акціонерного товариства "Квіти України", яка є власником будівлі, Ольга Файзієва, ані товариство, ані офіційні представники товариства не були попереджені ні про час розгляду, ні про місце, ні про саме подання прокурором Шевченківскього району відповідного клопотання про арешт будівлі.

"Більш того, як нещодавно дізналися працівники, що перебували на об'єкті, їм було вручено скорочену версію судового рішення у цій справі", - зазначила вона.

Файзієва зазначила, що наразі накладено арешт на будівлю, утім, попри те, що приватне акціонерне товариство "Квіти України" має намір виконати судові приписи, воно залишає за собою право відстоювати свою правову позицію.

Юристка зазначила, що наразі повного тексту рішення суду організацію не має.

 

 

12 липня міністр культури Олександр Ткаченко закликав негайно зупинити демонтаж будівлі колишнього магазину-оранжереї "Квіти України". Про це він також повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Щодо будівлі "Квіти України". Сьогодні інспектор #МКІП відправився до будівлі, щоб повідомити забудовникам новини. Йдеться про припис, який забороняє будь-які будівельні роботи. Вручити документ особисто не вдалось, але ми вже працюємо над цим. Тим не менш - будь-які подальші дії є незаконними, адже дозвіл МКІП на будівельні роботи у забудовника відсутній", - написав міністр.

Якщо ви хочете допомогти зберегти будівлю, можете підписати відкритий лист; заповнити форму для чергування біля будівлі або надання будь-якої іншої волонтерської допомоги; або поширювати інформацію про це у соціальних мережах.