Легендарна поп -група Abba оголосила про новий альбом майже через 40 років після розпаду групи. Новий альбом Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson та Anni-Frid Lyngstad  ​​буде називатися "Подорож", про що група оголосила у четвер. «Спочатку ми зробили одну пісню, потім кілька. Тоді ми сказали: чому б нам не створити цілий альбом? » - сказав Бьорн на заході в Лондоні.

Вихід нового альбому заплановано на 5 листопада 2021 року. Перший сингл "I Still Have Faith in You" вже є на YouTube.

 

 

Фанати також будуть мати можливість побачити квартет, який святкував світовий успіх до 1982 року такими хітами, як „Waterloo", „Dancing Queen" та „Mamma Mia" , незабаром знову на сцені в Лондоні. Нехай і віртуальний: щоб цифрові зображення, "Abbatare", могли давати концерти, чотири співаки співали кожну пісню протягом п'яти тижнів перед 160 камерами, щоб можна було записати кожен рух.

 

 

 "Єдина велика проблема полягала в тому, що ми повинні були поголити бороду", - сказав Бьорн. Спочатку група офіційно не повідомляла, коли розпочнуться концерти.

 

The band first reconvened in the recording studio 

 

Група раніше оголосила про "історичну пряму трансляцію" у Twitter, що викликало багато припущень. Одночасно відбулися прес -конференції у Стокгольмі, Берліні, Лондоні, Нью -Йорку, Сіднеї та Токіо.

"Дякую за очікування, подорож незабаром почнеться", - заздалегідь написано на спеціально створеному веб -сайті . Фанівській базі Abba насправді довелося довго терпіти. Шведи вже оголосили про свій "досвід цифрових розваг" у 2016 році, але потім його неодноразово переносили - останнім часом через пандемію коронавірусу.