Він був не тільки гуру моди, але й ненаситним колекціонером: маєток Карла Лагерфельда має бути проданий з аукціону наприкінці року. Це буде вечірка для його шанувальників.

 

 

Дизайнерські меблі з початку 20 -го століття, копії його знаменитих рукавичок без пальців або чаші його кота Шупета: шанувальникам модельєра Карла Лагерфельда, який помер у 2019 році, варто влаштувати відкриту екскурсію на аукціоні маєтку гуру, оголошеному Сотбіс на кінець року та початок 2022 року. 

Потім у на аукціонах у Парижі, Кельні та Монако буде включено понад тисячу лотів з особистих речей Лагерфельда, що відображатиме його стильові уподобання та спосіб життя.

 

Серед них будуть меблі італійської Memphis Group та німецького архітектора та дизайнера меблів Бруно Поля, предмети від арт -деко та сучасних дизайнерів, мистецькі та рекламні плакати початку 20 століття. Художники, яких називає аукціонний будинок, це Марк Ньюсон, Мартін Секелі, Рона Арада, Джино Сарфаті, а також Луїс Зюе, Андре Маре та Жорж Лепапе.

 

Також продається продати домашній текстиль, три Rolls Royce, більше 200 пар шкіряних рукавичок та куртки різних костюмів від Dior, Yves Saint Laurent, KL, Comme des garçons та Martin Margiela.

 

Все це облагороджено тим, що пройшло через руки Карла Лагерфельда.