У США пройшла 73-тя церемонія вручення телевізійної премії Emmy. Захід відбувся в неділю, 19 вересня, в приміщенні театру The Microsoft Theater в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія).


Комедійний серіал "Тед Лассо" і багатосерійна драма "Корона" про британську королівську сім'ю удостоїлися найбільш пильної уваги кінокритиків.

Творці "Корони" були  багатим на нагороди минулої ночі на церемонії "Еммі". У Ло -Анджелесі серіал Netflix забрав додому найважливішу телевізійну нагороду в одинадцяти категоріях, головним призом стала нагорода за найкращий драматичний серіал.

Також серіал "Корона" приніс перемоги акторам другого плану Джилліан Андерсон (за роль колишнього прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер) і Тобайасу Мензісу (за роль принца Філіпа). Крім того, були відзначені сценарій і режисура драми. Для Андерсон це вже друга Emmy в колекції. Попередню вона отримала 24 роки тому за яскраву роботу в "Секретних матеріалах".

 

Американський сценарист і продюсер Джейсон Судейкіс, що знявся в "Теда Лассо", був названий кращим комедійним актором. Статуеток також удостоїлися британці Ханна Уеддінгем і Бретт Голдстин за ролі другого плану - власниці футбольного клубу і старіючого зоряного гравця.
"Це - шоу про сім'ю, про наставників і вчителів, про товаришів по команді. І я б не був тут, якби в моєму житті були відсутні ці три речі", - сказав Судейкіс, приймаючи нагороду.

 

Netflix також був відзначений за «Гамбіт королеви» як найкращий міні-серіал.