Постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні з 1 травня 2013 року стане Жером Ваше, який змінить на цій посаді чинного голову представництва Макса Альєра, чиї повноваження закінчуються в кінці квітня. Про це йдеться у повідомленні Фонду.

"У відповідь на численні запити ЗМІ Фонд підтверджує, що Альєр, який обіймав посаду постійного представника МВФ в Україні з 2009 року, залишить Київ після завершення терміну його призначення наприкінці квітня. З 1 травня постійним представником МВФ в Україні буде пан Ваше", - сказано у повідомленні.

Ваше є громадянином Франції й має великий досвід роботи в сфері проблематики країн з розвинутою економікою, а також з економіками країн, ринки яких перебувають у стадії формування.

Останнім часом Ваше працював над питаннями економіки Іспанії.

Нагадаємо, 27 березня до Києва прибула місія МВФ для переговорів з українською владою про нову угоду stand-by. Роботу місії МВФ заплановано на період з 27 березня до 10 квітня.

Попередня місія МВФ працювала в Україні в першій половині лютого і також обговорювала можливість виділення країні нового кредиту stand-by.