Військово-транспортний літак Ан-70 виробництва ДП "Антонов", що входить до складу ДК "Укроборонпром", буде модернізований, отримає нову авіоніку та позбудеться російських деталей.

Про це Укрінформу повідомили з ДК "Укроборонпром".

 

Про відповідну готовність узяти участь у модернізації літака під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow-2017 заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об'єднаних Арабських Еміратів і  Туреччини. "Завдяки цій модернізації планується розширити унікальні характеристики літака, в першу чергу, завдяки передовим цифровим системам", - зазначили у держконцерні.  

 

Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов заявив, що успішна реалізація міжнародної програми літака Ан-132 дала старт нових спільних проектів української авіаційної промисловості з іноземними компаніями.

 

 

"Нашим завданням було позбавити українську промисловість залежності від російських комплектуючих і ми його виконали - налагодили співпрацю з прогресивним світом та забезпечили українські літаки найкращими системами міжнародного стандарту", - акцентував керівник "Укроборонпрому".

 

Він також наголосив, що за результатами переговорів з партнерами, вже готуються відповідні домовленості для закріплення результатів зустрічей.