Представники інвестиційного центру Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) відзначають зниження українського молочного індексу (УМІ) в січні на 4,1% в порівнянні зі стандартним для січня зростанням на 2-4%. Про це йдеться в щотижневій добірці від проектів FAO/ЄБРР.

За словами економіста інвестиційного центру Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрія Ярмака, світовий ринок молока зараз, не зважаючи на нещодавнє зміцнення, лишається відносно слабким.

«Будь-яке зміцнення цього ринку, як правило, зумовлено тимчасовими емоційними чинниками. Фундаментально на ринку забагато молока і ціни досить високі. Тому, підтримка девальвацією, більш за все, зможе лише допомогти стабілізувати ринок молока, але не зупинить зниження УМІ, яке може відбутися і в лютому, і лише прискориться в березні-травні», ‒ прогнозує економіст.

Він зазначає, що в 2018 році не буде таких високих цін на масло в світі і в тому числі в ЄС, а значить може не бути й такого потужного експорту масла з України.

"У цьому році виробництво якісного молока зросте досить відчутно, а це буде потроху тиснути на ціни, адже маркетинг нашої готової продукції на експортні ринки і далі лишається відносно примітивним. Виробництво молока в господарствах населення перестало падати. Невідомо як вплине психологічний фактор про очікувану відміну 2-го ґатунку, але, більш за все, що не суттєво. Думаю, що цей фактор також можна вважати негативним для ринку молока», ‒ вважає Ярмак.

На його думку, українським виробникам молока потрібно готуватися до значно менш прибуткового року, ніж попередній. А значить, потрібно пришвидшувати роботу зі створення власних переробних потужностей, націлених на експорт дорогої і якісної продукці.