ПАТ "Укрзалізниця" більше не розглядає питання отримання для експлуатації в Україні німецьких вживаних потягів

Про це повідомив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов, передеє delo.ua.

 

 

"Ми аналізували детально питання, пов'язане із закупкою німецьких старих електричок. Якщо говорити конкретно, - дизель-потягів. Стало питання економічної доцільності: за нашими оцінками, це (переобладнання електричок під колію 1520) виходить не дешевше, ніж капітальний ремонт нашого пересувного складу", - зазначив Кравцов.

За його словами, експлуатація не нових дизель-потягів небезпечна. 

"Друге питання безпеки. Це пов'язане з тим, що вже і при використанні цих потягів на наших традиційних платформах більша відстань між потягом та платформою. Це може призвести до неприємних наслідків при масовому використанні цього транспорту", - зазначив Кравцов. 

  • Нагадаємо, наприкінці 2017 року "Укрзалізниця" заявила, що розглядає питання отриманнявживаних німецьких дизель-поїздів. 
  • Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що німецька залізнична компанія Deutsche Bahn готова розглянути можливість передачі Україні за залишковою вартістю 100 старих регіональних дизельних поїздів.
  • За словами Омеляна, вживані німецькі регіональні дизельні потяги могли з'явитися в Україні наприкінці 2018 року у разі можливості переобладнати їх для експлуатації на українській залізниці.
  • Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що "Укрзалізниця" ніколи не зможе самостійно виготовляти якісні локомотиви та вагони.