Сезонний фактор, коли вартість продуктів харчування змінювалася в залежності від сезону, поступово втрачає свій вплив.

Таку думку висловив під час прес-конференції у Києві Олексій Дорошенко, гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж, передає INTV.

Скажімо, ціна на молоко не падає і понині. За прогнозом експерта до кінця серпня в Україні спостерігатиметься цінова стабілізація «соціальних» продуктів харчування, за винятком окремих їх груп.

 

 «У перші три місяці 2018 роки ми побачили дуже серйозне зростання цін, на яке, як завжди, не розраховували ні Кабмін, ні Нацбанк. Вже у березні споживча інфляція почала знижуватися, у квітні ми помітили ще більше зниження, а в травні можна говорити про достатньо стабільний ціновий ринок. Тому що курс долара на рівні 29 гривень, який був закладений у продукти харчування і товари на початку року, нині становить біля 26 гривень», - зазначив О. Дорошенко.

 

Відповідно, це суттєво вплинуло на ціноутворення тому вартість продуктів харчування почала знижуватися.  

За словами аналітика, основним фактором впливу на вартість продуктів нині є курс валют. При цьому нинішній курс може «протриматися» до вересня. Підвищення ж мінімальної заробітної плати відкладено на невизначений період, тому цей фактор впливу на вартість продуктів харчування діяти не буде.

 

Водночас, попри те, що майже настав традиційний сезон, коли, як правило, в Україні дешевшають окремі види продуктів, ціна на молоко і молочні продукти не падає понині, тобто, сезонний фактор фактично втратив свою роль.

«У зниженні цін на овочі нам допомагають ранні сорти більшості культур, чого не було у попередні роки. Українські фермери, агровиробники почали сіяти ранні, середні та пізні сорти овочевих культур, тому, наприклад, полуницю ми можемо їсти вже з кінця квітня і, напевне, аж до початку вересня. При тому, що традиційно сезон цей тривав фактично один місяць», - аргументував О. Дорошенко.

 

 

 

На його думку, у найближчі рік-два в Україні продовжуватиме дорожчати хліб, м'ясо і м'ясопродукти.

«У найближчі роки ми бачитимемо зростання цін на м'ясо, крім сала (...) Неухильно дорожчає яловичина, потроху зростає в ціні курятина, оскільки в Україні ціна на м'ясо все-таки нижче, ніж в країнах Європи», - пояснив гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

Однак, також слід відзначити, що до ціни європейського хліба Україні залишилося всього трішки, зауважив О. Дорошенко.