Національний банк України (НБУ) визнав банківську групу GML Banking Group, до складу якої входять київський Комерційний індустріальний банк (СomInBank) і факторингова компанія Прем'єра.

Про це повідомила прес-служба НБУ.

 

Контролером банківської групи є бізнесмен Стефан Пол Пінтер. Раніше в квітні 2018 року він звернувся до регулятора із проханням визнати цю групу і узгодити КІБ відповідальною особою цієї групи.

 

 

"За результатами розгляду поданих документів Національний банк прийняв рішення визнати банківську групу GML Banking Group і узгодити банк відповідальною особою цієї групи", - йдеться в повідомленні.

 

GML Banking Group стала тридцятою визнаною НБУ банківською групою.

 

------------------------------------------------

Комерційний індустріальний банк зареєстрований в 1993 році. За даними НБУ, станом на 1 січня 2018 року по розміру загальних активів КІБ займав 67-е місце (700,6 млн грн) серед 84 банків, що діяли в країні банків.

Пінтер є власником і директором міжнародної групи компаній GML з головним офісом в Лондоні, Великобританія. Група GML була заснована в 1983 році, має офіси в Лондоні, Києві, Москві, Генуї і Тбілісі, здійснює управління активами в розмірі понад $600 млн.