Міжнародний онлайн-сервіс TransferGo оголосив про запуск безкоштовних грошових переказів в Україну, що дозволить українським мігрантам відправляти гроші з Європи додому абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу. Про це йдеться в прес-релізі компанії, що є в розпорядженні Укрінформу

 

images


«Ця ініціатива компанії дозволяє українським мігрантам відправляти гроші з Європи додому абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу. Відправлені кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні протягом 2-3 днів», - ідеться в повідомленні.

За даними TransferGo, тільки у першому кварталі 2018 року українські мігранти у країнах Європи здійснили понад 45 тис. транзакцій додому на суму більше 8 мільйонів євро, що у 10 разів перевищує показники за аналогічний період минулого року.

«Ми вбачаємо високий потенціал ринку грошових переказів в Україну», - зазначає менеджер з розвитку бізнесу TransferGo в Україні Анастасія Фоменко.

За її словами, кількість транзакцій і обсяги перерахувань стрімко зростають. Очікується, що запуск безкоштовних грошових переказів в Україну значно посилить цю тенденцію і стане додатковим стимулом для українських мігрантів переказувати більше грошей додому, використовуючи онлайн-інструменти.