Проектна компанія Nord Stream 2 AG подала заявку і звіт про ОВНС (оцінка впливу на навколишнє середовище) на альтернативний маршрут в Данії у виключній економічній зоні на північний захід від о.Борнхольм.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"Це альтернативний маршрут, який не проходить через територіальні води Данії. Nord Stream 2 не зупиняє процедуру за заявкою c кращим маршрутом, в основу якої покладено в квітні 2017 року і підготовлена ​​на основі рекомендацій, отриманих від влади Данії в ході успішного планування і будівництва існуючого газопроводу північний потік ", - зазначає компанія.

У Nord Stream 2 також доповнюють, що на основі результатів досліджень, інженерної та екологічної оцінки, проведених в останні місяці, був визначений альтернативний маршрут протяжністю 175 км на північний захід від Борнхольм, який перетинає тільки економічну зону Данії

 

63_main

 

"Ця заявка не замінить подану в квітні 2017 року заявку. Nord Stream 2 вважає, що перша заявка передбачає оптимальний маршрут газопроводу в датських водах, який залишається кращим. На сьогоднішній день Nord Stream 2 отримала національні дозволу у всіх інших юрисдикціях, через які проходить газопровід з Росії до Німеччини", - йдеться в повідомленні.