Довгострокові беззаставні кредити під 3% річних зі спеціальним страхуванням ризиків та один фіксований податок на гектар землі. Саме такими мають бути першочергові кроки відродження вітчизняного сільського господарства.

 

Про це пише Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, презентуючи черговий ролик щодо Нового економічного курсу.

«Ми введемо один фіксований податок на гектар землі та назавжди зупинимо рейдерство. Ми ніколи і нікому не дозволимо забрати у селян землю. Ми надамо довгострокові - на 5-7 років - кредити під 3% річних. І не під заставу, а під спеціальне страхування ризиків», - запевняє лідер «Батьківщини».

Українське фермерство Юлія Тимошенко називає феноменом, «що існує всупереч обставинам, а не завдячуючи їм». На думку політика, держава, замість носити землеробів на руках, здебільшого їм шкодить.

«Непосильні податки і побори, відсутність доступних кредитів, відсутність будь-якої допомоги - все це державна аграрна політика України на сьогодні», - констатує Голова партії.

На переконання Юлії Тимошенко, концепція відродження АПК, яку запропонувала «Батьківщина», подолає і справжню «чуму» українського бізнесу та фермерства - рейдерство. І вітчизняні поля перестануть бути місцем збройних сутичок, як це часто буває сьогодні.

«Буквально днями на Харківщині відбулася чергова спроба бандитського «відбору» землі у фермера з Харківщини. З погрозами, зброєю та стріляниною. Фермерство в Україні сьогодні - це різновид бойових дій», - обурюється Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» впевнена: загалом Новий економічний курс, який буде презентовано 21 вересня, змінить стратегію роботи українського агросектору - дозволить фермерам не торгувати сировиною, а забезпечити весь світ готовою продукцією.

«Це Новий економічний курс, і я впевнена в його успішності», - додала Юлія Тимошенко.