19 жовтня розпочинається всенародне обговорення Нового економічного курсу на спеціально створеній інтернет-платформі.

Про це повідомила Юлія Тимошенко на прес-конференції у Дніпрі.

 

«Уже 19 жовтня буде зібрано сотні експертів, економістів, аналітиків, фінансистів, підприємців, аграріїв, представників різних галузей, які зможуть доопрацювати Новий економічний курс так, як його хоче бачити інтелектуальна частина нашого суспільства», - повідомила лідер «Батьківщини».

 

jvt

 

Після цього, за її словами розпочнеться всенародне обговорення програми економічних перетворень у вікі-режимі: кожен зможе зайти на сайт, внести свої пропозиції, які будуть промодеровані і детально вивчені.

«Ми хочемо, щоб до президентських виборів країна знала в деталях, як виглядає Новий економічний курс. І щоб кожен українець розумів, що політичне рішення призведе до чіткої, стрімкої стратегії зростання України як конкурента в світі, як сильного економічного партнера, як країни, яка покінчить з бідністю і корупцією», - наголосила Тимошенко.

 

Лідер «Батьківщини» також закликала на чергових президентських виборах голосувати не за прізвища, а «за поступову, покрокову дорогу до успішності, яку може вибрати країна».

«Якщо знову по порочному колу шукати доброго царя чи добру царицю - це шлях в нікуди. Треба обирати план дій, і такий план дій ми пропонуємо. Це Новий курс України», - підсумувала Юлія Тимошенко.