На Ічнянському молочноконсервному комбінаті в Чернігівській області  повністю відновили роботу, і до Дня Збройних сил України випустили крафтову партію згущеного молока "Згущенка "Бойова".

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив голова наглядової ради ПАТ "ІМКК" Валентин Запорощук.

 

 

"Це - промо-акція, спрямована на підтримку нашої армії і пов'язана з тими подіями, які нещодавно відбулися на арсеналі під Ічнею. Підприємство тоді зупинялося, кілька тижнів стояло, люди постраждали", - сказав Запорощук.

За його словами, партія чисто символічна і випущена не для продажу. Але якщо на таке згущене молоко будуть замовлення, в тому числі й від армії, підприємство готове її випускати.

 

 

На упаковках зображені військовослужбовці різних родів військ. І називаються банки відповідно: танкове, флотське, десантне, артилерійське, авіаційне та піхотне. Хоча продукт у них за складом однаковий.

 

В коментарі для ЗМІ в МКК підкреслили, що після  пожежі з подальшою детонацією боєприпасів, що призвело до значних руйнувань в  райцентрі Ічня та довколишніх селах,  виробництво повністю відновлено.

"Ми працюємо в повному обсязі й продовжуємо робити свою справу.   І як доказ -  ця перша партія нового  згущеного молока, присвяченого нашій армії", -  наголосили в МКК.