Президент США Дональд Трамп попередив Брюссель, що його адміністрація може завдати "досить серйозного" економічного болю ЄС, якщо він належним чином не взаємодіятиме з Вашингтоном у торгових переговорах.

Про це повідомляє Financial Times.

 

 

Після зустрічі з прем'єром Ірландії Лео Варадкаром у Вашингтоні Трамп поскажився на ЄС через труднощі у взаємодії з питань торгівлі.

"Вони не хотіли вести переговори з адміністрацією Обами, вони і до цього не хотіли, чесно кажучи. Я не просто звинувачую президента Обаму, - сказав Трамп, - Якщо вони з нами не розмовлятимуть, ми зробимо те, що економічно буде досить важким. Ми збираємося обкласти тарифами багато їх продукції".

 

Насправді ЄС проводив тривалі переговори з адміністрацією Обами про всеосяжну торговельну угоду, але вони не були завершені до завершення каденції Обами.

 

За словами Трампа, США і ЄС пообіцяли розпочати торгові переговори з метою зниження тарифів на промислові товари, але переговори опинилися в глухому куті, тому що Вашингтон хоче включити до тем обговорення сільське господарство, а цьому протистоять Брюссель.