Кандидат на пост голови Єврокомісії і лідер Європейської народної партії Манфред Вебер пообіцяв заблокувати реалізацію проекту газопроводу "Північний потік-2", якщо займе цю посаду

Про це повідомляє Polska Times,

Він упевнений, що газопровід посилить залежність Європи від російського газу.

"Нам потрібно більше незалежності від російського газу. В якості глави Єврокомісії я використовую всі норми і закони, щоб заблокувати "Північний потік-2", - заявив він.

 

  • Як повідомлялося, в березні Національне енергетичне агентство Данії відмовило в погодженні альтернативного маршруту для "Північного потоку-2".
  • Після цього Коболєв заявив, що ні за яких обставин "Північний потік-2" не буде введений в експлуатацію до 1 січня 2020 року. У зв'язку з цим "Газпрому" доведеться або скорочувати обсяги поставок газу в Європу, або домовлятися з Україною про умови транзиту за європейськими правилами, зазначив він.
  • Глава правління "Газпрому" Олексій Міллер запевнив, що будівництво газопроводу завершиться до кінця 2019 року. За його словами, немає ніяких "фатальних юридичних перешкод".
  • 15 квітня компанія Nord Stream 2 AG подала Датському енергетичному агентству заявку на узгодження третього варіанту маршруту газопроводу.