Сьогодні Дежгеокадастр з формального технічного відомства перетворився на такого собі "Хазяїна всіх земель українських". В одному відомстві нині маємо фактично безконтрольний «замкнений цикл» перерозподілу державних земель. Зараз, виконуючи такий собі "дембельский аккорд", чиновники Держгеокадастру вирішили зібрати "коштовний врожай" з земель державних підприємств. 


Одна зі схем - У Держгеокадастрі втрачають акти постійного користування та заставляють робити їх заново. Користуючись тим, що Держгеокадастр законодавчо має затверджувати технічну документації - відбувається затягування з цієї операцією до декількох років. Отже виходить що земля використовується незаконно.
Від дій держгеокадастра держава втрачає сотні мільйонів гривень!


"Батьківщина" звернулась до ДБР аби вони визначили, на яких правових підставах діяли в цих справах обласні керівники Держгеокадастру. Зі свого боку, надамо перелік підприємств, які потерпають від свавілля.
Звертаємось до прем'єр-міністра України з вимогою провести нараду з керівниками цих підприємств та представниками Держгеокадастру.