Попри прогрес за останні роки, зокрема запуску двох потягів з Києва до Варшави і Перемишля, нині існує потреба у розвитку нових залізничних сполучень між Україною і Польщею, перш за все - створення рейкового автобусу між Перемишлем і Львовом.

 

Таку думку висловив під час запуску ініціативи «Кордон з людським обличчям: Україна-Польща» Якуб Логінов, експерт з питань управління кордонами (Польща), передає INTV.

«Коли відправляється потяг з Києва до Варшави, паспортний контроль відбувається прямо на вокзалі. Створена можливість швидкого мобільного пропуску - це такий тренд, про який треба думати і розвивати.

Тут є потреба у розвитку нових залізничних сполучень, перш за все - створення рейкового автобусу між Перемишлем і Львовом, який курсуватиме щогодини. Це дозволить швидко і комфортно перетнути кордон між нашими країнами і теж пересісти на інші види транспорту, як у Перемишлі, так і у Львові», - сказав він.

 

Також важливими є пішохідні і велосипедні пропуски на західному кордоні України. Перші мають найбільшу перспективу розвитку, вважає екс-журналіст.

Вони асоціюються, насамперед, з туристичними ресурсами та можуть бути розташовані у привабливих природних місцях.

«Для прикладу - біля Шацьких озер. Їх зараз немає, але ми пропонуємо створити тому що вони дуже потрібні для розвитку прикордоння, для розвитку туризму, для зміцнення міжлюдських зв'язків», - зазначив Я. Логінов.   

 

Передусім, мова йде про такі пропуски, які нині є на польсько-словацькому кордоні чи польсько-німецькому, без «непотрібних нелегальних речей», як-то контрабанда, тощо.

Не менш важливим є транзитне значення пішохідних пунктів пропуску, а точніше - пішохідних коридорів у вже існуючих дорожніх пунктах пропуску.

Часто туристи подорожують до міждержавного кордону з метою його проходження пішки та подальшим добиранням транспортом вже в іншій країні, зокрема, запозичуючи для подорожей авто.

«Це радше створення можливостей для перетинання кордону пішки в усіх дорожніх пунктах пропуску, у яких на це є технічна можливість (...) Вони мають значення не місцеве, а транзитне», - наголосив експерт з питань управління кордонами.