Автобусний лоукостер Flixbus може вийти на ринок внутрішньоукраїнських перевезень та запустити маршрути між населеними пунктами Київської області.

Про це у вівторок, 13 серпня, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян

«Вчора мав зустріч із новим очільником Київської області - Михайлом Бно-Айріяном, який висловив інтерес запустити маршрути FlixBus в межах Київської області поки в рамках пілоту», - повідомив Омелян.

Він також закликав українських автобусних перевізників долучитися до співпраці з Flixbus.

«Так само FlixBus допомагає заробляти і розвиватися українським перевізникам, що приносить також прибуток місцевій економіці. Це можливість для українських перевізників стати частиною європейської мережі. І я запрошую всіх українських перевізників виходити на новий рівень розвитку і доєднуватись до сучасної світової мережі перевезень FlixBus», - додав Омелян.

 

 

Зазначимо, що наразі Flixbus працює з двома українськими автобусними перевізниками Eurolines та Gunsel. Про співпрацю з Gunsel у Flixbus оголосили 13 серпня та анонсували квитки до Варшави та Праги за 5 євро.

2 червня Flixbus оголосив про намір вийти на український ринок, а вже 11 червня міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що компанія вийшла на український ринок. За даними ЗМІ, у 2019 році Flixbus планує запустити рейси з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці та Тернополя.