Кабінет міністрів України внесе зміни до постанови про державне регулювання цін на електрику (ПСО), щоб знизити вартість електроенергії для металургійних компаній.

Про це повідомив міністр енергетики Ігор Насалик під час засідання уряду 14 серпня, пише hromadske.

«Місячна робота (ринку електроенергії - ред.) показала, що у нас є достатні запаси в ціновій політиці, і тому сьогодні на засідання Кабміну ми вносимо зміни до ПСО, яка дасть можливість великим споживачам електроенергії, зокрема металургам та феросплавникам, суттєво зменшити навіть ту ціну, яку вони мають на сьогоднішній день», - повідомив Насалик.

Водночас Насалик завив, що ціни на електроенергію для промислових споживачів «не просто не зросли, але й впали» після запровадження нового ринку електроенергії.

 

Раніше про зростання вартості електроенергії після запуску нового ринку повідомляла компанія «Інтерпайп» Віктора Пінчука. Там заявили, що вартість електрики для них зросла на 22%. Про зростання цін на електрику повідомили й в державному Укренерго. Там зафіксували зростання ціни на 30%. У компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомили, що ціна електроенергії для них після запуску ринку зросла на 20%.

В Укренерго заявили, що після запуску нового ринку електроенергії ціни на електрику для промисловості в Україні стали на 20% вищими, ніж у Європі.