Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" підписала угоду з великим міжнародним трейдером на гарантовані фізичні поставки близько 450 мільйонів кубометрів газу в I кварталі 2020 року з метою нормального проходження опалювального сезону, повідомила прес-служба компанії, повідомляє УНІАН.

 

"Завдяки розвиненості європейського ринку газу та попри ризики переривання транзиту газу Росією взимку, ми вже сьогодні законтрактували необхідні нам обсяги з фізичною поставкою у I кварталі наступного року. Ми провели якісну підготовку до опалювального сезону, закачали додаткові обсяги газу у сховища, підготували систему до роботи без транзиту, законтрактували фізичні поставки газу, які не залежать від дій "Газпрому". Це дозволяє нам бути впевненими в тому, що взимку в Україні буде тепло, що б не робили наші північні колеги", - цитує прес-служба директора з інтегрованого газового бізнесу "Нафтогазу" Андрія Фаворова.

 

Повідомляється, що "Нафтогаз" розглядає ще кілька пропозицій європейських трейдерів на поставку газу після нового року і скористається ними в разі комерційної доцільності.