З 15 грудня Укрзалізниця та Польська залізниця запускають зі Львова до Берліна залізничний маршрут із зручною пересадкою у Перемишлі. Також Федеральні залізниці Австрії запустять поїзд через Відень, Остраву і Краків до Перемишля, далі до Львова і Одеси.

 

Україна і Польща запускають новий міжнародний залізничним пересадковий маршрут Львів - Берлін, яким можна буде користуватися уже з 15 грудня цього року. Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.


За його словами, наразі є велика популярність поїздів до країн Європи. «Разом з польськими колегами ми дійшли згоди організувати так званий пересадковий маршрут Львів - Берлін. Тож українці зможуть лише з однією зручною пересадкою подорожувати до Німеччини, та очікуємо на туристів з цієї країни. Ця подорож займе трохи більше 18 годин», - зазначив Євген Кравцов.

Як говориться на сайті Укрзалізниці, починаючи з середини грудня пасажири, які подорожують до Німеччини, зможуть скористатися поїздом № 89/90 Львів - Перемишль та на кінцевій станції здійснити зручну пересадку на поїзд № ЕС/EN 456/457 Перемишль - Берлін.

Так, зі Львова поїзд № 89 вирушатиме о 16:20 та прибуває до Перемишля о 18:19, потім - пересадка на поїзд № ЕС/EN 456 Перемишль - Берлін, який відправляється з Перемишля о 19:57 та прибуває до Берліна о 09:48.

У зворотному сполученні поїзд № ЕС/EN 457 Берлін - Перемишль вирушатиме з Берліна о 18:43 та прибуватиме до Перемишля о 08:38. Після цього - пересадка на поїзд № 90 Перемишль - Львів, відправлення з Перемишля о 10:18, прибуття до Львова о 13:45.

Повідомляється, що поїзд № ЕС/EN 456/457 Перемишль - Берлін також зупинятиметься у Кракові, Катовицях, Ополю, Вроцлаві та Франкфурті-на-Одері.

 

Також зазначається, що, як і торік, наразі найбільше пасажирів подорожує за кордон до сусідньої Польщі - поїздами № 705 та № 715 Київ - Перемишль. Ці поїзди є найбільш популярнішими і у зворотному напрямку.

 

Нагадаємо, що з 15 грудня також Федеральні залізниці Австрії запустять поїзд із Ґраца, через Відень, Остраву і Краків до Перемишля, де можна буде зручно пересісти на потяги до Львова і Одеси.