Президент вважає, що пауза в економіці може завдати країні більшої шкоди, ніж коронавірус.

 

Президент США Дональд Трамп хоче, щоб американці якомога швидше повернулися до роботи, зберігаючи при цьому безпечну дистанцію, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Експерти в галузі охорони здоров'я попереджають, що поєднати це, можливо, не вдасться, пише Голос Америки.

 

«Наші громадяни хочуть повернутися до роботи, - написав Трамп в Твіттері у вівторок вранці. - Вони будуть дотримуватися рекомендацій по соціальному дистанціювання і всього іншого, а за людьми похилого віку наглядатимуть з любов'ю і турботою. Ми можемо зробити і те, і інше. Рішення не може бути (набагато) гірше, ніж проблема! »

З аналогічними коментарями Трамп виступив і напередодні ввечері, розмовляючи з журналістами в Білому домі.

«Наша країна не призначена для ізоляції», - заявив він в понеділок.


В ході щоденного брифінгу робочої групи по боротьбі з коронавірусом Трамп зазначив, що велика команда працює над наступними кроками, покликаними запобігти практично повній зупинці найбільшої економіки світу.

За словами президента, в якийсь момент країна повинна «відкритися і почати рухатися». Судячи з цих заяв, Трамп намагається зіставити ризик від поширення епідемії COVID-19 з економічним збитком, викликаним закриттям більшості компаній.

Президент вважає, що кількість смертей в результаті затяжної економічної кризи може виявитися вище, ніж кількість жертв вірусу в США. За словами Трампа, смертність від коронавірусу становить менше 1 відсотка, що значно нижче, ніж очікувалося.

«Америка скоро знову відновить роботу», - запевнив Трамп, пояснивши, що мова йде не про три-чотири місяці, як прогнозують деякі експерти, що попереджають, що пов'язана з вірусом загроза не відступить швидко.


За словами президента, якби лікарям дали волю, вони б «закрили весь світ».