В Конгресі США узгодили масштабний пакет заходів, які повинні пом'якшити наслідки пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 для економіки, а також допомогти системі охорони здоров'я впоратися з кризою.

Про досягнення двопартійної угоди рано вранці в середу, 25 березня, повідомили лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер і лідер республіканців Мітч Макконнелл.

 

 

"Це не момент торжества, а момент необхідності", - заявив Шумер, підкресливши, що угода відображає важливість вивільнення ресурсів для боротьби з поширенням коронавірусу і першорядне значення громадян і співробітників.

За інформацією агентства Bloomberg, обсяг пакета досягає 2 трильйонів доларів. У нього, серед іншого, включена виплата допомоги по безробіттю, велика кредитна програма для підтримки бізнесу та збільшення фінансування лікарень.

 

Разом із Сенатом пакет заходів повинні схвалити члени Палати представників, більшістю в якій мають демократи. Керівництво Палати представників брало участь в переговорах в Сенаті. За словами Мітча Макконнелла, формальне голосування по пакету заходів передбачається провести вже сьогодні, 25 березня.