Неприпустимо маніпулювати підвищенням і без того високих комунальних тарифів, як умовою отримання чергового запозичення від МВФ.

 

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час виступу в парламенті.

«Партія «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко ніколи не були проти реформ. Але ми завжди виступали проти некомпетентних дій непрофесіоналів, які під гаслами так званих реформ, передусім в енергетичній та комунальній сфері, сьогодні ввели у величезні борги все населення України, споживачів, всіх суб'єктів, водоканали, теплокомуненерго, енергетичні компанії, шахти», - зазначив політик.

 

Замість розмов про підвищення тарифів, переконаний Олексій Кучеренко, потрібно розібратися з колосальними цифрами боргів за комунальні послуги, які сьогодні є в країні.

«Коли ми почули про так звані умови МВФ щодо підвищення або введення ринкових тарифів, як передумови надання подальшої грошової підтримки, ми не просто здивувалися - ми обурилися. 65 мільярдів гривень боргів населення України за житлово-комунальні послуги. А чи не треба нам з вами розібратися - звідки взялися ці борги, яка інституція в державі виступає як флагман та провідник державної тарифної політики?» - зауважив народний депутат.

 

Перш ніж вести перемовини з МВФ та приймати непідсильні для українського народу умови, потрібно почути думку спеціалістів, які пояснять, чому підвищення тарифів сьогодні є неприпустимим.

«Якщо ваш уряд не здатний професійно провести переговори з МВФ, запрошуйте, будь ласка, професіоналів, і ми пояснимо, що ні про яке підвищення тарифів сьогодні не може бути й мови, поки ми не розберемося, хто і скільки заробляє на боргах країни», - резюмував Олексій Кучеренко.