Президент, маючи абсолютну владу, на жаль, обрав шлях передачі України в управління зовнішнім силам. Черговим свідченням цьому є умови, на які погоджується влада у перемовинах із МВФ.

 

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу».

«Наші фінансові потоки, надра, стратегічні державні підприємства влада віддає міжнародним спекулянтам. А це означає, що й прибутки, які приносять вітчизняні фінансові потоки, наша державна власність, будуть належати вже не українцям, і це вплине на життя кожної людини. За безпорадність і непрофесійність влади пропонують платити звичайним громадянам», - застерегла Юлія Тимошенко.

 

Вона наголосила, що «Батьківщина» захищатиме національні інтереси України та права людей і від зовнішніх зазіхань, і від зрадницьких дій влади.

«Коли ми отримаємо підписаний варіант меморандуму з МВФ, ми звернемося до Конституційного суду, щоб визнати усі пункти документа, що порушують права громадян, суперечать інтересам держави, безпековим позиціям країни, неконституційними і такими, що не мають і не можуть виконуватися. Я хочу, щоб з нашою Батьківщиною припинили поводитися як з банановою республікою третього світу, я хочу, щоб Україну почали поважати», - зазначила Юлія Тимошенко.

 

Лідер «Батьківщини» нагадала, що «в країни є ресурси, які дозволяють уникнути боргового ярма, але для цього треба покласти край безладу і припинити нарешті красти». Вже перші результати розслідування парламентської ТСК засвідчили - щонайменше 40 мільярдів гривень не доплачено до державного бюджету лише за рахунок корупційних схем із податком на додану вартість.

«Ми вимагали і вимагаємо термінової зустрічі президента, уряду, РНБО та лідерів фракцій. І вона зараз призначена на вівторок. Президент нарешті зобов'язаний почути, що в країни є ресурсів і коштів навіть більше, ніж він ціною здачі України хоче позичити в МВФ, і немає жодної потреби погоджуватися на всі умови, які нав'язують ззовні», - резюмувала Юлія Тимошенко.