Підписаний владою меморандум з Міжнародним валютним фондом - це нехтування інтересами країни та руйнація її національної безпеки.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко під час виступу в парламенті.

 

«Тринадцять умов, якими продається українська земля, продаються державні підприємства, запроваджуються наглядові ради з «незалежних людей» в державних підприємствах, завдяки яким не піднімаються соціальні стандарти, дозволяється продаж цінних українських земель, продовжується медична реформа Уляни Супрун. Тринадцять умов, які здають сьогодні національні інтереси та нав'язують порядок денний країні, в якій парламент вже майже рік як перестав його формувати. Це все є меморандум з МВФ», - обурився народний депутат.

 

Перш ніж погоджуватися на непідсильні для країни умови, наголосив Вадим Івченко, влада мусить подумати про людей, про прийдешні покоління.

«Хочу закликати провладні сили думати про те, що після нас тут житимуть наші діти. Схаменіться! Уряд разом з президентом та Національним банком підписують подібні документи без погодження з Верховною Радою. Так не має бути! Такі документи руйнують національну безпеку» - наголосив Вадим Івченко.