Головна корупція, яка є в країні по недорахуванню грошей до державного бюджету, - це НАК «Нафтогаз».

 

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на засіданні Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів корупції у владі.

«Там є мільярдні оборудки, які обходять державний бюджет. Ми пред'являли на ТСК певні бухгалтерські розрахунки, в яких йшлося про те, що «Нафтогаз» недоперерахував 72 мільярди гривень до державного бюджету України», - зазначила лідер «Батьківщини».

 

Юлія Тимошенко наголосила, що через відсутність голосів від представників монобільшості питання «Нафтогазу» не вдається внести у порядок денний ТСК.

«Коли ми звернулися до уряду, і він ухвалив рішення про перевірку «Нафтогазу», то потім йому дали вказівку скасувати рішення щодо перевірки. Державна аудиторська компанія теж не перевіряє «Нафтогаз», а керівнику «Нафтогазу» Коболєву на чотири роки продовжили контракт для того, щоб він далі грабував країну. У нас складається враження, що президент країни кришує корупцію, яка відбувається у НАК «Нафтогаз», - обурилася Юлія Тимошенко.

 

Навіть більше, Голова «Батьківщини» зауважила, що представники монобільшості у ТСК вчергове відмовилися розглядати оборудки «Нафтогазу».

«От вам і відповідь на запитання, чи готовий президент боротися з корупцією», - резюмувала Юлія Тимошенко.