Великі світові бренди відмовляються від реклами на білоруському телебаченні, яке здебільшого державне, через політичну кризу в країні.

 

Відзначається, що багато компаній вже зняли рекламу з державних телеканалів. У тому числі великі міжнародні рекламодавці - Danone, Nestle та інші.

 

Керівник великого агентства Vondel\Hepta Олександр Василевич підтвердив цю інформацію. За його словами, більшість клієнтів фірми відмовились від реклами на білоруському телебаченні, однак треба деякий час, бо канали не одразу знімають ролики.

«Усі сподіваються, що зняття реклами - тимчасовий захід, що телебачення стане краще, ніж було раніше. Все залежить від ситуації в країні в цілому», - сказав він.

Водночас Василевич визнав, що ніхто не знає, що буде далі.

 

Зазначимо, що в Білорусі телебачення підконтрольне владі, опозиційна інформаційна політика там не допускається. До того ж, більшість телеканалів є державними.

Співробітники Белтелерадиокомпанії та низки інших підприємств вийшли в понеділок, 17 серпня, на страйк.

Про це повідомляє видання TUT.BY.

Напередодні співробітники ЗМІ підписали повідомлення, адресоване керівнику компанії Івану Ейсмонту.

У ньому вони вимагають визнати недійсними результати виборів, відправити у відставку главу ЦВК Лідію Єрмошину, звільнити політв'язнів, скасувати цензуру в ЗМІ. Його поки що підписали більш як 55 людей. У компанії працює 1,5 тисячі осіб.

Серед тих, хто вийшов на страйк - режисери, оператори, і ті, хто минулого тижня написав заяву про звільнення.

Вони стояли із плакатами "Я/ми за чесні новини".

Присутні обговорюють учорашній ефір, під час якого повідомлялося, що на мітинг за Олександра Лукашенка вийшли 70 тисяч людей.

"Головний ефір учора" - це ж просто знущання, які 70 тисяч? Ну що це таке? Чому не можна показати об'єктивно?", - обговорюють учорашні цифри присутніх на мітингу за Лукашенка співробітники Белтелерадиокомпанії.