JPMorgan Chase & Co. перемістить активи на суму близько 200 млрд євро ($230 млрд) з Великобританії до Франкфурта в результаті виходу Великобританії з Європейського союзу, що зробить його одним з найбільших банків Німеччини. Про це повідомляє Bloomberg.

Коли і куди переїжджатимуть

Як повідомляє банк, США планує через Brexit перемістити активи на суму близько 200 млрд євро ($230 млрд) з Великобританії до Франкфурта вже до кінця року. Цей крок може збільшити баланс JPMorgan Chase & Co настільки, що банк стане шостим за величиною у ФРН, ґрунтуючись на активах найбільших кредиторів у минулому році.

Окрім того, JPMorgan минулого тижня повідомив, що близько 200 лондонських співробітників переїдуть в міста континентальної Європи, включаючи Париж, Франкфурт, Мілан і Мадрид.

 

Інші теж активізуються

До завершення перехідного періоду Brexit залишилося менше чотирьох місяців, і міжнародні банки активізують операції в ЄС, аби переконатися, що вони й надалі матимуть змогу обслуговувати клієнтів.

У той час як JPMorgan зробив ставку на Франкфурт, інші банки, включаючи Citigroup, UBS Group і Standard Chartered, вважають за краще зосередитися в інших фінансових центрах Німеччини. 

Нагадаємо

1 лютого 2020 року Великобританія після трьох років намагань, скандалів і суперечок нарешті залишила Європейський союз.

 

Джерело: Мінфін