28 вересня профільний парламентський комітет розглядатиме законопроект «Про бюро економічної безпеки України», аби рекомендувати його до другого читання. 

 

Чим займатиметься Бюро

Законопроект «Про Бюро економічної безпеки» вже прийнято за основу 3 вересня. Що ж очікувати бізнесу від створення нового органу і як це вплине на роботу?

Вже неодноразово лунали пропозиції створити єдиний правоохоронний орган, який здійснюватиме досудове розслідування кримінальних правопорушень у сфері економіки. На сьогоднішній день такими злочинами займаються слідчі управління фінансових розслідувань (податковій міліції), СБУ, ДБР, Національній поліції України.

 

За Бюро економічної безпеки закріплять розслідування кримінальних правопорушень за такими фактами:

  • незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів,
  • протидії господарській діяльності,
  • ухилення від сплати податків,
  • шахрайства з ПДВ,
  • підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб - підприємців,
  • доведення до банкрутства,
  • незаконне використання інсайдерської інформації,
  • незаконна приватизації тощо.

Кримінальні правопорушення щодо привласнення майна, розтрати майна не будуть підслідні Бюро економічної безпеки. Тобто, фактично Бюро перейдуть функції податкової міліції. Але воно буде окремим і незалежним органом, а не у складі чи поряд з податковими органами, з наявністю своїх слідчих (детективів), аналітиків та оперативників.

Законопроектом також передбачено порядок контролю за Бюро, гарантії його незалежності, подача звітів з показниками завантаженості, кількістю оперативно-розшукових справ. Але наскільки буде ефективна робота такого органу і наскільки ефективна буде боротьба з порушниками, покаже лише практика. Головне, щоб не відбулось знову реформи виключно у вигляді заміни старого найменування на нове.

ПДВ під особливим контролем

Важливим нововведенням є доповнення Кримінального кодексу новим складом злочину. Стаття 2222 «Шахрайство з податком на додану вартість» передбачає відповідальність за розкрадання або заволодіння бюджетними коштами шляхом:

  • отримання бюджетного відшкодування,
  • подання заяви про повернення ПДВ на підставі подання завідомо неправдивих відомостей, в тому числі в результаті використання завідомо підробленого документа (шахрайство з ПДВ).

Раніше такі дії розслідувались в рамках ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) як причини існування схем ухилення від сплати податків, або в рамках ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) знову ж таки як причини використання службового становища особами, які приймають рішення про бюджетне відшкодування.

 

Нова стаття передбачає покарання аж до позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років. Таке суворе покарання «світить» за маніпуляції з відшкодуванням ПДВ в особливо великих розмірах. При цьому «особливо великим розміром» вважається суму бюджетного відшкодування, яка в п'ять тисяч і більше разів перевищує установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян (на сьогодні це 5,255 млн грн).

Мінімальне покарання - громадські роботи до 240 годин, обмеження волі на строк до 3 років, або штраф - до 50 неоподатковуваних мінімумів (зараз 52,55 тис).

 

 

Джерело: Мінфін