Світова економіка і доходи компаній повернуться до рівнів, які спостерігалися до спалаху коронавірусу,  це йдеться в річному прогнозі консалтінгової фірми UBS Global Wealth Management.

 

При цьому ВВП розвинених країн повернеться до докоронавірусного рівня до 2022 року.

«Ми вважаємо, що 2021 рік буде роком відновлення. На тлі відновлення зростання, експансіоністської фіскальної та монетарної політики і нового політичного лідерства ми також можемо очікувати нових ринкових лідерів у 2021 році», - зазначив директор з інвестицій підрозділи управління добробутом UBS Марк Хефеле.

 


 

Також Хефеле додав, що найближче десятиліття буде часом інвестицій в «прориви, що кидають виклик статусу-кво». Інвестори будуть звертати увагу і на інші галузі крім технологічної, яка приваблювала інвестиції в минуле десятиліття.

 

Також в UBS додали, що інвестори можуть знайти довгострокові можливості в трендах, прискорених пандемією COVID-19. У тому числі мова йде про підвищення ефективності систем охорони здоров'я та подальшої цифровізації фінансових систем. За оцінками аналітиків, один лише перехід до мереж 5G створить $13,5 трлн доданої вартості до 2035 року.

 

Раніше в МВФ прогнозували, що світові збитки від пандемії коронавірусу можуть скласти $28 трильйонів в наступні п'ять років.