Завдяки партнерству МТБ БАНК та внутрішньодержавної Платіжної Системи «Сity 24» клієнти банку мають змогу поповнювати свої карткові рахунки  через термінали  системи по всій країні. Про це повідомляє офіційний сайт МТБ БАНК.


В банку зазначили, що тепер поповнити картку можна у будь-якому терміналі, без  комісії. Це дуже швидко - гроші з'являться на рахунку за декілька секунд. 

Таким чином, сьогодні клієнти МТБ БАНК поповнюють свої картки без комісії в терміналах трьох систем: 2click, Sistema та Сity 24. До послуг клієнтів:

  • Понад 20 000 терміналів самообслуговування

  • Понад 2000 населених пунктів на всій території України

Варто зазначити, що відповідно до даних РБК Україна МТБ БАНК увійшов до двадцятки банків, яким українці довірили більше всього грошей. Варто зазначити, банк по ренкінгу депозитних ставок знаходиться у середині таблиці, що підтверджує відсутність ризикованого підходу до залучення коштів населення. Щомісяця рейтингові агентства підтверджують надійність депозитів у МТБ БАНК на найвищому рівні.

 

 

Довідка. Публічне акціонерне товариство «МТБ БАНК» є правонаступником ВАТ «МАРФІН БАНК», який створено 5 листопада 1993 року. 

Влітку 2017 року «МАРФІН БАНК» змінив власників і назву. З того часу він дістав назву ПАТ «МТБ БАНК». Змінився і ТОП-менеджмент установи. Головою правління МТБ БАНК став Юрій Кралов, а Наглядову раду очолив Ігор Згуров.